Plastové skruže na opravy a rekonstrukce studní

Plastové skruže v sanační sadě na opravy a rekonstrukce studní od průměru 500 mm do průměru 1000 mm

Plastové skruže jsou vhodné pro použití při opravách, sanacích či rekonstrukcích kopaných studní vybudovanými pomocí spouštěných i vystrojovaných skruží. Do určité výšky je skruž po obvodu opatřena vtokovými otvory, povrch zárubnice ve vnitřním průměru je hladký, hrany jsou zaoblené.

Při sanaci studní postižené povodněmi se postupuje tak, že se do stávající studny umístní plastová skruž-zárubnice, která je vyrobená na míru, dle požadavku zákazníka rozměrů stávající studny a výšky hladiny spodních vod. Zárubnice je celoplastová, bez svárů či spojů a svou tuhostí zafixuje a vymezí rozměry stávajících skruží. Firma Perforation Václav Pospíšil vyrábí zárubnice (plastové skruže) z polotovarů z PEHD, HDPE a PVC.

Zárubnice jsou opatřeny otvory obdélníkového tvaru (štěrbiny) či s otvory kruhovými. Volba tvaru, velikosti a četnosti otvorů závisí na množství jímaných či vsakovaných látek a na pevnostních požadavcích, které je třeba brát v úvahu zejména při instalaci. Vyšší pevnostní zatížení a torzní tuhost mají s kruhovými otvory, zárubnice se štěrbinami jsou schopny vyššího stupně filtrace jímaných látek. Náš výrobek je možné použít i jako zárubnice, kde je ve spodní části opatřen kalníkem včetně dinka.


Vybrané realizace Potřebuji poradit
Několik vybraných ukázkových realizací

Vybrané ilustrační realizace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.