PVC lepené filtry - zárubnice

Lepené filtry jsou vyrobeny z PVC perforované trubky (roury) se standardní tloušťkou stěny na kterou je nalepena geotextilie. Lepené filtry se používají do vrtů ve všech oblastech, ve kterých jsou hydrogeologické kolektory, ze kterých se jímá podzemní voda.

Lepené filtry slouží k odloučení stejnozrnných písků jemné zrnitosti. Lepené filtry jsou dodávány v širokém spektru perforací dle PN 7-99/01 a PN 2-00/05 jak pro příčné štěrbiny na osu trubky a dle PN 8-08/35 a PN 2-00/03 pro štěrbiny vrtané podélně s osou trubky.

Délka PVC lepeného filtru je standardně dodávána na 3 000 mm a 4 000 mm trubkách. Z toho je 2 000 mm perforovaná část trubky opatřena filtrem. Po dohodě lze objednat i jiné provedení, jsme schopni vyrobit lepené filtry o rozměrech dle přání zákazníka, na nejen běžně užívané trubky, ale i na různý materiál dodaný Vámi jako zákazníkem.

PVC lepené filtry se zabudovávají do vrtu při dokončování vrtných prací. Výhoda se projeví již při dokončení vrtacích prací výrazným snížením nákladů na čištění a odpískování právě dokončeného vrtu. Z jednoho lepeného filtru lze čerpat až 10 l/s v závislosti na průměru potrubí.


Vybrané realizace Potřebuji poradit
Několik vybraných ukázkových realizací

Vybrané ilustrační realizace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *